Nasıl Ödeme Yapabilirim ?


Nasıl Ödeyeceğim?

Sipariş Tutarını Ödeme Şekli

 Değerli müşterimiz,

Sitemizde verilen siparişler kredi kartı ile veya banka havalesi posta hesabı  yoluyla tahsil edilir. Sipariş verme sırasında hangi ödeme türünü seçtiğinizi işaretlersiniz.

Kredi Kartı İle Ödeme

Ödemeyi kredi kartı ile yapmak istiyorsanız vereceğiniz kredi kartı bilgilerinize göre tahsilat işlemi tarafımızdan gerçekleştirilir. Kadikoye cicek  hiç bir bilginizi 3. Şahıs ve tüzel kişi ile paylaşmaz bu firmamızın ve ödeme sağlayıcı bankanın garantisi altındadır

Banka Havalesi (veya EFT) İle Ödeme

Ödemeyi havale veya EFT yoluyla yapmayı tercih ederseniz, sipariş sonunda ekranda görüntülenen sipariş tutarını, bu sayfanın en alt kısmında yer alan Banka Hesap Numaralarımızdan birine yatırırsınız. Sipariş tutarınız hesabımıza geçtiğinde sipariş verdiğiniz çiçek teslimatı yapılır. Banka havalesi ile ödeme yapacağınız durumlarda ödemeyi hızlı yapmanız siparişin gecikmemesi açısından önemlidir.

Banka havalesi ile ödeme yaptığınız durumlarda, havale (veya EFT) yaparken, "gönderen" kısmına sipariş verirken yazdığınız şeklide adınızı, ve "açıklama" kısmına da siparişinizin kodunu yazdırmayı unutmayınız. (Sipariş Kodu, sipariş verdiğinizde karşınıza çıkan ekranda görüntülenen numaradır.)

Banka havalesi (veya EFT) ile ödeme yaptığınızda bize banka makbuzunu göndermenize gerek yoktur. Ancak, gerektiğinde kullanma olasığınıza karşı bu makbuzu bir süre korumanızı öneririz.

Posta  hesabı ile ödeme

Firmamızın posta hesabına sipariş tutarını sipariş numaranızı belirterek yatırırsınız ödeme bilgisini çağrı merkezimize yada e mail olarak bildirdiğinizde siparişiniz işleme alınır ve teslim edilir.

Ödenecek Tutar

Siparişinizin tutarı şu kalemlerin toplamından oluşur:

• Sipariş verdiğiniz ürünün fiyatı.

•  Siparşiniz için seçtiğiniz ekstra ürün ve ürünler

•Teslimat bölgesi dışında ise yol ücreti.

Sipariş verme sırasında bu rakamları ve toplamlarını göreceksiniz. Sipariş sırasında size gösterilen miktarların dışında, sipariş tutarına gizli veya açık herhangi bir ilave yapılmaz.

Kadıköy İçi Siparişlerde Ulaştırma Bedeli

Siparişlerinizin Kadıköy Belediyesi sınırları içindeki tüm merkezlerine teslim edilmesinde teslimat ücreti alınmaz. Belediye sınırları dışındaki adresler için ise, ulaştırma bedeli alınabilir. Bu durumda tespit edilen ulaştırma bedeli size bildirilip onayınız alınır.

Satış Fişi ve Fatura

Siparişiniz sırasında belirteceğiniz kendi adresinize, zarf içinde posta yolu ile Satış Fişi gönderilir. Siparişi Firma adına veriyorsanız veya Firma adına fatura kesilmesini diliyorsanız, sipariş verme formunda yer alan ilgili alanlara Firma Adı, Firma Adresi, Vergi Dairesi ve Vergi Numarası gibi bilgileri yazınız. Bu durumda size Satış Fişi yerine Fatura gönderilir.

Hemen Ara

Whatsapp Sipariş