Hakkımızda | Çiçek Bankası

Hakkımızda

Hakkımızda,

2002 yılında İstanbul' da kurulan firmamız çiçek üzerine her nevi ürünü tedarik ve tanzim edip bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir. kurulduğu günden bu güne hizmet ve kalite standardını artıran tamamen müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet odaklı çalışan sürekli gelişen ve değişen dünyamıza ve ülkemize paralel kendini yenileyen ve geliştiren her geçen gün müşterilerinde aldığı güçle büyüyen sektörün öde gelen firmalarında biridir.

İnternet dünyasında cicekbankasi.com 2004 yılında firmamızın kendi bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet vermek amacı ile yayına başladı. Bu süreç içinde edindiği bilgi birikim ve tecrübe ile 2018 yılında daha geniş müşteri kitlelerine hizmet vermek üzere yeniden yapılanarak alt yapı çalışmalarını tamamlayıp internete güçlü ve hızlı bir adım attı. Bu alanda’ da kaliteli ve disiplinli çalışmalarının meyvelerini almaya başladı.

Hedefimiz, edindiğimiz bilgi birikim tecrübe ile kaliteli ve iyi hizmet anlayışımız daha ileriye taşıyarak müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermek sonsuz ve kesintisiz müşteri memnuniyeti kazanmaktır.

Saygılarımızla

cicekbankasi.com

Çiçek Bankası
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Çiçek Bankası
Merhaba, 💐

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
02:58
×
Whatsapp   Ara